DENİZLİ ÇARDAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖGEP (Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı) Mayıs Ayı Faaliyeti Gerçekleştirildi.

DÖGEP (Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı) Mayıs Ayı Faaliyeti Gerçekleştirildi.

Eylemin Konusu: Din kültürü ve ahlak bilgisi derslerinde etkili iletişim becerileri, etkili ve lider öğretmenlik, sınıf yönetimi, sınıf yönetimini etkileyen öğretmen davranışları

Eylem Türü: Kitap, Makale, Hikaye, Şiir, Film Okuyoruz ve Değerlendiriyoruz.

Paydaşlar: İlçemiz DKAP öğretmenleri

Katılımcı Sayısı: 2

Yapılış Tarihi: 17/05/2021

Anlatan Kişi: Nermin KESKİN /Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

Etkinlik Özeti:Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde hazırlanan ''Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Planı''(DÖGEP) projesi kapsamında DÖGEP faaliyetleri Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Nermin KESKİN koordinatörlüğünde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Cennet AKBAL'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Mayıs ayı DÖDEP toplantısı 17/05/2021 Pazartesi günü saat 13.30' da Çardak Ortaokulu öğretmenler odasında iki öğretmenin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Etkili iletişim becerileri üzerinde araştırma yapılmıştır. Bu konular hakkında yazılan makalelere bakılmıştır. Cennet AKBAL sınıf yönetimi konusuna değinmiştir. Öğretmenlerin tutum ve davranışları hususunda görüş alışverişinde bulunulmuştur. Etkili sınıf yönetiminin öğrencilerin başarı seviyesini olumlu şekilde etkilediği hususuna değinilmiştir.

03-06-2021

Cumhuriyet Mahallesi Emniyet Sokak No2 Çardak/DENİZLİ - 02588512014

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.