DENİZLİ ÇARDAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erasmus Projesi Kapsamında Portekiz ve Almanya’ya gidecek öğrenciler Kaymakamımız Sn. Murat KARALOĞLU’ nu ziyaret etti

Erasmus Projesi Kapsamında Portekiz ve Almanya’ya gidecek öğrenciler Kaymakamımız Sn. Murat KARALOĞLU’ nu ziyaret etti

 

Enerji Santrallerinin iletim hatları bakımında görev alabilecek nitelikli bakım elamanı olabilmek için Avrupa’da  ‘’Yenilenebilir enerji üretim tesislerinde İletim hatları bakım stajı’’ isimli  Erasmus+projesi kapsamında Nisan ve Mayıs aylarında Portekiz ve Almanya’da düzenlenen eğitim programına katılacak olan Çardak Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri Kaymakamımız Sn. Murat KARALOĞLU’ nu ziyarette bulundular.

 

Müdürlüğümüze bağlı Çardak Çok Programlı Anadolu Lisesi Elektrik - Elektronik bölümü öğrencileri, Milli Eğitim Müdürü Sn. Mahmut Sami AYDIN, Okul Müdürü Sn. Osman Akın, İngilizce Öğretmeni Sn. Filiz BALÇIK  Kaymakamımız Sn. Murat KARALOĞLU’ na Projenin kapsamı, amacı hakkında bilgiler verdi.

 

Geleceğimizi imar ve inşa edecek gençlerimizin donanımlı yetişmelerinin çok önemli olduğu vurgulayan Kaymakamımız Sn. Murat KARALOĞLU gençlere başarılar diledi.

 

07-04-2018

 

Cumhuriyet Mahallesi Emniyet Sokak No2 Çardak/DENİZLİ - 02588512014

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.